Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Av. Abdurrahim Katipoğlu tarafından 1996 yılında Samsun’da kurulan Katipoğlu Hukuk Bürosu, 2000 yılında Av. Hamdiye katipoğlu ve daha sonraki yıllarda  mesleki bilgi ve yetkinliği sahip, yenilikçi ve dinamik hukukçu  kadrosu ile  büyüyerek  ulusal ve uluslararası hukuk hizmeti vermeye devam etmektedir.

Katipoğlu Hukuk Bürosu, hukukun üstünlüğü temelinde avukatlık mesleğinin saygınlığına  ve tüm etik ilkelerine bağlı kalmak ve gizlilik ve sorumluluk esası ile  ekibi ile birlikte ortak fikir ve işbirliği ilkesine de dikkate alarak tüm danışman ve müvekkillerine   sonuç odaklı, hızlı ve verimli çözümler sunmaktadır.

Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Taşınmaz Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Kira Hukuku, Tazminat Hukuku, İdare ve Vergi  Hukuku başta olmak üzere çeşitli hukuk dalları ile ilgili danışmanlık ve dava hizmetleri ile Kişisel Verilen Korunmasına ilişkin Uyum Projeleri ve 2018 yılından itibaren, gerek dava şartı ve gerekse ihtiyari kapsamda İş-Ticari-Tüketici Uyuşmazlığı başta olmak üzere Arabuluculuk hizmetleri vermektedir.